(066) 253 63 26   

Замовляйте онлайн 24/7

заказать звонок
0
0
0 0 грн
Ваш кошик порожній!

Фітнес браслети

Виберіть підкатегорію
Показати
Показано з 1 по 30 із 438 (15 сторінок)

Фітнес браслет це крок до поліпшення вашого здоров'я


Фітнес браслет допоможе вам під час тренувань. Неважливо, що це за спорт. За допомогою смарт браслета можна відслідковувати не тільки пульс, рівень кисню в крові і ваш маршрут.

Дизайн і матеріали


Купити фітнес браслет зараз дуже модно і покупець спортивного браслета може вибирати з безлічі різних дизайнів. Наприклад, на ринку є моделі, які дуже схожі на класичні наручний годинник. Також існую футуристичні дизайни. Вони зазвичай оснащені прямокутним екраном, який позначає незвичайний і сучасний зовнішній вигляд. Єдиним компонентом спортивних годин, який виглядає однаково на всіх моделях, є браслет. Він завжди засноване на звичайних наручних годинниках і зазвичай складається з натурального каучуку або силікону. Ці матеріали мають перевагу в тому, що вони дуже міцні і стійкі. Крім того, вони мають порівняно невелику вагу і тому їх дуже зручно носити. Навіть з вологою шкірою завжди є хороше зчеплення з пензлем. Шкіряний браслет зустрічається тільки в декількох моделях. Хоча цей матеріал цілком підходить, він менш гігієнічний, ніж гумовий браслет. Міцність шкіри також трохи нижче.

Фітнес браслети з пульсомірів і тонометром


Більшість фітнес трекерів оснащені функцією яка вимірює поточне серцебиття. Для цього в сучасних моделях використовуються різні методи.

Виробники встановлюють датчики на внутрішній стороні браслета. Вони зазвичай вимірюють імпульс струму за допомогою світлового променя. Перевага цього варіанту - високий рівень комфорту. Таким чином, нічого іншого не потрібно носити на тілі. У таких фітнес браслетах також передбачено тривалий час автономної роботи, оскільки ця методика вимірювання вимагає мало електрики.

Купити фітнес браслет

Підключення до смартфону


Кожен амбітний спортсмен повинен оцінити і задокументувати дані тренування. Для цього фітнес браслет повинен бути підключені до смартфону. Зв'язок зазвичай досягається за допомогою Bluetooth. Виробники пропонують відповідні додатки. Таким чином, дані можуть бути добре проаналізовані. Крім того, сучасні спортивні браслети також можуть підключатися до комп'ютера все частіше і частіше. Для цього використовується USB-кабель, і, нарешті, всю зібрану інформацію можна завантажити на комп'ютер.

Сучасні технології - дисплей


Фітнес браслети оснащені електронним екраном, на якому відображається вся інформація. Тут, однак, виробники використовують різні технології і розміри, які приносять різні переваги.

Більшість виробників використовують одноколірний дисплей. Це може бути досить для багатьох користувачів які вирішили купити фітнес браслет, але кольоровий екран набагато привабливіше. Такий елемент використовується в усіх сучасних спортивних годинах. Однак виробники використовують різні версії технології відображення. Технологія LCD дуже часто використовується. Такий дисплей має дуже природні кольори, привабливі контрасти і дуже високу яскравість. Крім того, все більше і більше виробників також використовують дисплеї AMOLED. Такий дисплей також відрізняється порівняно низьким споживанням батареї.

Браслети відрізняються за формою і розміром. Часто використовується круглий екран. Це забезпечує привабливий зовнішній вигляд, але інформація зазвичай не ідеально структурована. Якщо ви надаєте велике значення баченню всього важливого з першого погляду, ви повинні використовувати прямокутну модель. Коли справа доходить до розміру дисплея, необхідно враховувати ваші власні переваги. Найменші мають розмір екрану менше 1 дюйма, найбільші поставляються з 2 дюймами.

Фітнес браслет

Як працюють спортивні функції?


Серцем всіх фітнес браслетів є не зовнішній вигляд, а нутрощі. Тут виробники використовують безліч нових технологій, так що браслет для фітнесу оснащений дійсно чудовими і практичними функціями.

Спільною рисою всіх трекер браслетів є крокомір. Для цього всередині пристроїв були встановлені два датчика, які можуть виявляти різні рухи руки.Ці компоненти розрізняють лінійне прискорення і бічний рух руки. За допомогою цієї інформації програмне забезпечення фітнес браслета створює віртуальне зображення руху. Це використовується, щоб визначити, чи було рух руки наслідком кроку або це просто щоденний рух руки. Завдяки цьому новому типу сенсорної технології підрахунок кроків стає значно точнішим, відзначаються лише ті кроки, які дійсно були виконані.

Звичайно, крокомір не можна використовувати при їзді на велосипеді або плавання. З цієї причини багато виробників фітнес браслетів оснащують свої продукти GPS-трекером. Завдяки цьому компоненту всі рухи можуть бути записані точно. Крім іншого, це дозволяє зберегти точний маршрут. Після тренування его можна відстежити на смартфоні. Особливо якісні моделі навіть пропонують вбудовану навігацію, так що немає необхідності в навігаційній системі або розрахунку маршруту на смартфоні.

На додаток до цих датчиків в спортивні фітнес браслети вбудований висотомір. Це особливо зручно для велосипедистів і альпіністів. У цих видах спорту різниця в висоті часто має вирішальне значення для інтенсивності та складності тренувань.

Час автономної роботи


Усередині годин знаходяться різні види технологій, оптимізованих для тренувань. Ці компоненти завжди активні під час спорту і, звичайно, також витрачають електрику. Проте, в якісній моделі зарядки може вистачити на багато годин тренувань. У режимі очікування термін служби батареї навіть значно довше.

Кращі моделі на ринку спортивних гаджетів


Той, хто вирішить придбати фітнес браслет, ймовірно, зробить це з двох основних причин: з одного боку, ви серйозно ставитеся до спорту і очікуєте цілий ряд даних і варіантів оцінки. З іншого боку, ви не хочете обходитися без класичних годин на руці. У той час як однієї з вирішальних особливостей фітнес трекера є те, що він виглядає витончено і його також можна розуміти як своєрідний модний аксесуар, на перший погляд трекер браслети практично не відрізняються від звичайних годин.

Тільки при більш уважному розгляді цифровий дисплей проявляє себе показуючи час звичайним способом і дані про стан здоров'я та готовності до роботи при навігації по меню. Крім того, смарт браслет також можуть виконувати найважливіші завдання розумних годин. У той же час можна очікувати, що такий пристрій негайно повідомить своєму власникові, якщо хтось подзвонить на його смартфон або відправить йому повідомлення. Навігація також може бути використано за допомогою пошуку Google і часто доступною функції GPS.

Також дуже корисно для занять спортом, якщо музику на смартфоні можна контролювати за допомогою фітнес браслета. Особливо, коли мова йде про такі заходи, як біг, їзда на велосипеді або тренування в залі, досить громіздко постійно виймати телефон з кишені, щоб перейти до наступного або попереднього треку. Фітнес трекер також пропонують такі приємні доповнення і спрощують тренування для користувача різними способами - від записаних даних та щоденної мотивації до доповнень смарт годин.

Купити фітнес трекер

Функції та доповнення


Відображення часу, крокомір і визначення пройденої відстані, обчислення спалених калорій і аналіз якості сну - це типові функції, які також можна очікувати від спортивного браслета.

Вимірювання серцевого ритму є не тільки важливим параметром для витривалості спортсменів. Громіздкі монітори серцевого ритму, які були пов'язані з нагрудним ременем, залишилися в минулому. Замість цього оптичний датчик також може надати ці дані. Він прикріплений до нижньої частини фітнес трекера і вимірює світловідбивання шкіри яке змінюється в залежності від кількості поточного кровотоку. Це дозволяє спортсменам бачити, коли вони рухаються в межах або за межами свого особистого, оптимального діапазону пульсу і дає новачкам вказівку на правильну інтенсивність тренувань. Як тільки спортсмен більше не знаходиться в цьому діапазоні інтенсивності, гаджет попереджає його звуковим сигналом або вібрацією.

Згадане автоматичне виявлення руху є не менш корисною функцією, без якої деякі власники браслетів більше не хочуть обходитися. Самостійний підрахунок кіл під час бігу або плавання може бути такою ж корисною функцією, яка спрощує відстеження тренувань.

Функції смарт годин, такі як повідомлення, нагадування або доступ до календаря смартфона, також підтримуються багатьма фітнес браслетами.


Ціни на фітнес браслети

Назва
Ціна
Фітнес браслет G26T pink
1190 грн
Фітнес браслет з тонометром і ЕКГ N58 Metal Silver
2990 грн
Фітнес браслет TW64 light-blue
495 грн


Корисні посилання

купити розумний годинник / годинник дитячий смарт / недорогі смарт годинники / дитячі годинники водонепроникні / годинники для плавання / smart годинники жіночі / смарт годинник для спортсменів / браслет для бігу 

The cheapest products in the category Фітнес браслети: Фітнес-браслет A6 blue, Фітнес-браслет A6 red, Фітнес-браслет M3 Black
Average cost per category Фітнес браслети - 2340 грн
Price range: from 690 грн to 3990 грн

© Aspolo.ua 2011-2021. Всі права захищені.
Доставка по всій Україні!

Вся інформація на сайті носить довідковий характер, створена для зручності наших клієнтів і не є публічною офертою.