(066) 253 63 26   

Замовляйте онлайн 24/7

заказать звонок
0
0
0 0 грн
Ваш кошик порожній!

Фітнес браслети для плавання

Показати
Показано з 1 по 30 із 156 (6 сторінок)

Фітнес-браслети для плавання

Якщо ви віддаєте перевагу проводити більшу частину свого часу в воді, гарною новиною є те, що тепер існує безліч фітнес-трекерів і фітнес-годин, які можуть уважно стежити за вашим плаванням і дозволяють переглядати статистику після того, як ви вийшли з басейну. Розумний браслет для плавання є найкращим придбанням для плавців. Він підраховує кількість пройдених кіл, розповідає про спалюваних вами калоріях, щоб допомогти в досягненні і підтримці здорової ваги, або щоб дати вам інформацію про вашу ефективності в басейні. Кожен знайде свій варіант серед цих водонепроникних пристроїв. В асортименті ASPOLO є чоловічі і жіночі моделі.

Для чого потрібні водонепроникні фітнес-годинник

Спортсмени, і плавці не виняток, розуміють важливість моніторингу своїх результатів.

Фітнес-трекер вирішує ряд важливих завдань.

 1. Фіксує тимчасові інтервали. Час для тривалого безперервного плавання по прямій, виконання декількох повторень у встановлений термін. Моніторинг процесу дає вимірні показники, які можна порівнювати.
 2. Допомагає сформувати цілі. Самодисципліна вкрай важлива, зокрема, для спортсменів, що тренуються без допомоги фахівця. Те, що результати вашої тренування з плавання прямо перед вами, підштовхує тренуватися набагато старанніше, а також дає задоволення від усвідомлення того, що в той день у воді було досягнуто щось измеримое.
 3. Допомагає спланувати тренування. Якщо ви займаєтеся плаванням на дозвіллі, немає необхідності в фітнес-трекер для плавання. Однак якщо у вас є спортивні цілі, яких хочете досягти, корисно знати проміжні результати, щоб краще планувати майбутні тренування.

Хоча в таких фітнес-трекерах для плавання не бракує, вони не всі побудовані однаково. Гаджети зроблені вологозахищеними і водонепроникними. Вони не уразливі для води, тому не вийдуть з ладу при запливі. Для визначення типу браслета на корпусі є позначення.

Вимірювання, які робляться фітнес-браслетами для плавання

Трекер надає інформацію про восьми вимірах:

 • кола;
 • швидкість;
 • темп плавання;
 • подолана площа;
 • гребки і витрачені калорії;
 • оцінка SWOLF;
 • частота пульсу;
 • стиль плавання.

Додатково вбудовується gps і інші корисні функції, якщо в цьому є необхідність.

Рекомендації для недосвідчених плавців

Якщо ви тільки починаєте заняття плаванням або віддаєте перевагу плавати час від часу і не дуже зацікавлені в ретельному моніторингу, можна вибрати більш універсальний варіант. Тому мульти спортивний трекер був би ідеальним, оскільки він дозволить стежити за всіма видами фітнесу, чи не повертаючи статистику, яка для вас не так важлива.

Купивши фітнес-браслет для плавання в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якісний товар за низькою ціною. При виборі враховуйте, що додаткові функції, на кшталт gps, впливають на вартість. Доставка здійснюється транспортними службами по Києву і Україні.


Цены на фітнес браслеты для плавания

Назва
Ціна
Смарт годинник P70S Metal pink
1290 грн
Смарт годинник W26 з ЕКГ white
1590 грн
Фитнес браслет M4 light-grey
479 грн
Фитнес браслет KingWear KW10 White
1380 грн

Корисні посилання:

недорогий розумний годинник / купити чоловічий смарт годинник / купити годинник смарт жіночі / годинник для плавання купити / дитячий розумний годинник для хлопчиків / водонепроникний дитячий годинник / фітнес годинник чоловічий / доупить фітнес браслет з виміром тиску / навушники безпровідні на андроид / безпровідні навушники для iphone / купити безпровідні вакуумні навушники / безпровідні навушники для спорту купити

The cheapest products in the category Фітнес браслети для плавання: Фітнес-браслет M3 Black, Фітнес-браслет M3 Blue, Фітнес-браслет M3 Red
Average cost per category Фітнес браслети для плавання - 2340 грн
Price range: from 690 грн to 3990 грн

© Aspolo.ua 2011-2021. Всі права захищені.
Доставка по всій Україні!

Вся інформація на сайті носить довідковий характер, створена для зручності наших клієнтів і не є публічною офертою.