(066) 253 63 26   

Замовляйте онлайн 24/7

заказать звонок
0
0
0 0 грн
Ваш кошик порожній!

Дитячі смарт годинники з GPS трекером

Виберіть підкатегорію
Показати
Показано з 1 по 30 із 112 (4 сторінок)

Купити дитячий смарт годинник з GPS трекером важливо для безпеки вашої дитини

Ринок смарт годинників безперервно зростає, а разом з ним і асортимент моделей, спеціально призначених для дітей. Такий компаньйон приносить додаткову цінність для всієї родини. Годинники, розроблені спеціально для дітей, роблять набагато більше, ніж просто показують час. Дитячі smart годинник тепер настільки потужні, що можуть повністю замінити мобільний телефон.

купити дитячі смарт годинник

Чому існують різні назви для одного і того ж?

Є багато назв смарт годинників для дітей. Термін GPS-годинник став особливо популярним, оскільки він узагальнює найважливіше: в кінці кінців, це смарт годинники дитячі, які були спеціально розроблені для самих маленьких. У будь-якому випадку він також оснащений GPS-приймачем, або як він ще називається, GPS Трекра. Спочатку, термін «SmartWatch» був правильним формулюванням. Це англійське слово означає не що інше, як «смарт годинник» - і інтелект цих наручних годинників показаний різними способами.

Іноді також з'являється термін «дитячий годинник-телефон з GPS трекером». Він призначений для тієї ж категорії продуктів, що і раніше згадані терміни. Називання також вказує на призначення: два компонента GPS і трекер вказують, що відстеження можливо завдяки вбудованому приймачу.

Коли варто купувати дитячий смарт годинник з GPS?

Діти ростуть, стають більш самостійними і цікавими. З'являється бажання відкрити для себе світ. Батьки не завжди можуть і повинні брати участь в походах. Їм подобається давати своїм дітям свободу, але вони часто хвилюються. Дитячі smart годинники можуть розвіяти це занепокоєння.

В надзвичайної ситуації важливо мати можливість покладатися на захист. Вона розташована на зап'ясті у вигляді дитячих розумних годин. Це і відповідає на питання, для якої цільової групи призначені ці пристрої. Більшість виробників випускають відповідні вікові рекомендації для своїх розумних годин. Діапазон від 6 до 12 років є поширеним явищем. Іноді це може бути навіть розширено до 4 до 14 років.

Основні аргументи на користь дитячих розумних годин:

 • Батьки і діти спілкуються один з іншому в будь-який час завдяки дитячим смарт годинах
 • у порівнянні з мобільними телефонами годинник явно орієнтовані на безпеку
 • Визначення місцезнаходження можливо, ви завжди будете знати де ваша дитина < br>
 • Цільова група: дівчинки і мальчікі у віці від 4 до 14 років

Купити дитячі розумні смарт годинник з GPS і забезпечити безпеку для всієї родини дуже просто. Тому що завдяки розумним дитячим годинах у малюків є постійна прямий зв'язок з дорослими, в надзвичайній ситуації або коли просто потрібно розмовляти. На додаток до спілкування, батьки також мають можливість запросити місцезнаходження свого потомства. Смарт GPS годинник завжди знає, де діти. Залежно від ціни, є додаткові доповнення.


Дитячі смарт годинники з GPS трекером

Є GPS трекер необхідністю?

Як забезпечити безпеку дітей, коли поруч з ними немає мами чи тата? Годинники для дитини дають таку можливість. Більшість асоціюють абревіатуру GPS з такими термінами, як «навігація» або «місце розташування». Це відноситься і до дитячих смарт годинах, тому що кожні з цих дитячих годинників оснащена вбудованим модулем GPS. За допомогою супутникової інформації дитячий GPS трекер визначає своє місце розташування і передає цю інформацію про місцезнаходження батьків.

Але що, коли візуальний контакт з небом порушується, і точна інформація не може бути надана?

Припустимо, що дитина перебуває в класі або в інший закритій кімнаті зі своїм годинником і починається запит позиції. У таких ситуаціях дитячі smart годинники використовують додатково інформацію з мобільного мережі, і навколишнього мережі WLAN для визначення місця розташування.

Дитячий смарт годинник купити з GPS

Виробники використовують різні методи визначення місця розташування. Але і в дитячих смарт годиннику в основному використовуються тільки абревіатури, які не завжди відразу повідомляють непрофесіоналові. Таблиця нижче пояснює всі важливі терміни чітко.

GPS

 • Глобальна система позиціонування
 • Місцезнаходження дитини визначається за сигналами з супутника

ГЛОНАСС

 • Глобальна супутникова навігаційна система
 • Супутниковий контакт також необхідний для визначення місця розташування

GSM / LBS

 • Дитячий годинник з gps це альтернатива GPS і ГЛОНАСС
 • Місцезнаходження дітей визначається з використанням інформації з мобільного мережі

GPRS

 • Поточне положення дитини також визначається через мобільну мережу
 • На відміну від GSM / LBS, інформація відправляється ще швидше

AGPS

 • Допоміжна система глобального позиціонування
 • Поєднання GPS і мобільного зв'язку
 • на додаток до супутникової інформації, є додаткові дані, такі як відстань до наступної щогли
 • це дозволяє ще більш точне визначення

Завдяки кнопці SOS, діти можуть відразу ж звернутися за допомогою

Ще одна дуже важлива функція прихована за кнопкою SOS, яка є на всіх смарт годиннику для дітей. Екстрений виклик SOS призначений для ситуацій, які дитина вважає небезпечними.

Натискання на цю кнопку корисно в надзвичайних або небезпечних ситуаціях. В результаті дитячі смарт годинники з GPS негайно відправляють повідомлення дорослим в якому повідомляється, що дитині потрібна допомога і де він насправді знаходиться. Місцезнаходження регулярно оновлюється, щоб батьки могли реагувати якомога швидше.

геозон: що таке зони безпеки?

Не варто забувати і про так званої дитячої геозон. Цей термін означає не більше ніж віртуальний паркан. Це дозволяє провести кордон - також відому як геозон - навколо регіону, який батьки вважають безпечними для дітей. Це також робиться через відповідну програму, в якому дорослі відзначають певну зону на карті. Якщо дитина і смарт годинник залишають певну область, годинник подають звуковий сигнал. Наприклад, можна позначити шлях до школи.

Дитячі смарт годинникі з камерою

чи можуть дитячі смарт годинники з GPS відлякати викрадачів?

Абсолютно законне питання багатьох матерів і батьків, які критично ставляться до технології дитячих розумних годин, такий: навіщо всі ці функції, коли потенційний викрадач знає про можливості пристроїв? Якщо він відірве розумний GPS трекер з руки дитини, всі ці здібності нічого не принесуть. Але саме в цьому напрямку багато виробників вже пішли і знайшли правильні відповіді.

Одна можливість полягає в тому, що смарт годинник з gps посилає попередження батькам, коли Smart Watch більше не на руці. Альтернативно, деякі пристрої б'ють на сполох, якщо швидкість переміщення занадто висока. Якщо дитина рухається зі швидкістю близько 40 км / год або більше, він, очевидно, сидить в машині.

Діти і батьки можуть завжди залишатися на зв'язку

Дитячий смарт годинник не тільки підвищують безпеку дітей - вони також полегшують спілкування з ними. Всі моделі пропонують технічну базу і тому можуть надійно виконати це завдання. Як правило, у кожного з смарт GPS трекерів є динамік, мікрофон і слот для SIM-карти.

Телефонуйте один одному, відправляйте і отримуйте повідомлення

Дитина може зв'язатися з мамою і татом і звичайно, навпаки. Залежно від моделі дитячі смарт годинники оснащені камерою на додаток до функції телефону - так що беруть участь можуть не тільки чути, але й бачити одне одного. Крім того, діти завжди носять дитячі smart годинник на руці, тому вони в основному залишаються доступними завжди, на відміну від смартфона який дитина може забути.

Складний набір цифр також не потрібно з дитячими розумними годинами, тому що з дитячими розумними годинами немає необхідності набрати номер. Виклик можна здійснити за допомогою кнопок швидкого вибору на краю корпусу, або, для інших моделей, просто за допомогою меню.

Щоб протягом уроку не було ніяких перешкод, дитячий годинник з GPS трекером можна перевести в так званий шкільний режим, який відключає їх. Батьки використовують додаток, щоб визначити, в який час ця функція повинна вступити в силу. На додаток до всіх вже згаданим опцій, деякі годинник також пропонують можливість сімейного чату - дорослі розмовляють через мобільний телефон, а діти - через смарт годинник.

Чому розумний годинник для дітей перевершує смартфони

Але це не означає, що все важливе в спілкуванні було сказано. Аспект безпеки також грає важливу роль в спілкуванні через дитячий смарт трекер. Тут Smart Watch мають дуже вирішальну перевагу перед мобільним телефоном. Не всім дозволено дзвонити малюкам на смарт годинник для дітей. Для того, щоб мати можливість зв'язатися з дитиною, батьки повинні вказати потрібний номер в додатку.

Таким чином, сторонні особи з несанкціонованими телефонними номерами не мають можливості зв'язатися з дитиною по розумним годинах для дітей. Якщо ви все ще намагаєтеся, ви почуєте тільки сигнал зайнятості. Повідомлення розміщені або блокуються, або пересилаються на мобільний телефон батьків.

Що вони можуть зробити краще, ніж мобільний телефон?

Смарт годинник для дітей з GPS

 • Швидке визначення місця знаходження дитини через додаток
 • Визначені зони безпеки, які вважаються безпечними для дитини
 • Кнопка SOS: дитина отримує допомогу натисканням кнопки
 • Дзвінки та голосові повідомлення завжди можливі, включаючи текстові повідомлення при необхідності
 • Безпечне спілкування: батьки вирішують, хто може дістатися до дитини
 • Прикріплені до зап'ястя, дитячий годинник з gps НЕ будуть втрачені
 • Шкільний режим запобігає перешкоди в класі
 • Висновок: безпека і спілкування для дітей

Мобільний телефон

 • Може також бути знайдений через додатки, налаштування потрібно заздалегідь
 • Немає додаткових функцій безпеки
 • Допомога по номеру екстреної допомоги або по телефону батькам, потрібно буде ввести PIN-коду
 • Дзвінки, голосові і текстові повідомлення завжди можливі
 • Легко втратити
 • Не підходить для дітей, тому що він призначений для дорослих
 • Повинен бути відключений вручну
 • Висновок: спілкування для дорослих

чи потрібна для дитячих розумних годинників SIM-карта?

Так, оскільки можливо дзвонити за допомогою дитячих розумних годинників і обмінюватися повідомленнями і даними, абсолютно необхідна SIM-карта - в цьому відношенні дитячі смарт GPS   годинники працює за тим же принципом, що і смартфон. Крім зв'язку SIM-карта також служить для передачі розташування. З одного боку, діти отримують смарт годинник з мобільної мережі. З іншого боку, вони повинні бути в змозі передати свою позицію дорослим.

Чи достатньо надійні дитячі Smart Watch, щоб працювати довго?

Для того щоб діти з радістю носили свій новий годинник, зовнішній вигляд є вирішальним фактором. Барвисті кольори є гарантією ентузіазму самих маленьких. Орієнтація на дітей також вимагає високого рівня комфорту. Відповідно, дитячі смарт годинники не повинні бути ні занадто важкими, ні занадто великими. Екран дитячих розумних годинників також грає важливу роль - часто використовуються OLED-дисплеї. Легко зрозумілі символи є основними передумовами для того, щоб діти дійсно насолоджувалися своїми розумними годинами.

Крім дизайну, виробники дитячих розумних годинників приділяють більше уваги використовуваних матеріалів і їх стійкості. Кожен з цих предметів одягу повинен бути стійким до ударів і подряпин. З щоденними гучними іграми на свіжому повітрі годинник стикаються з рядом проблем, з якими вони повинні впоратися.

Силікон або гума - ідеальні матеріали, які використовуються як для корпусу, так і для браслета. Так як дитячий smart годинник часто будуть падати, не отримуючи їм ніякої шкоди. Також важливо, щоб вода при простому миття рук не могла пошкодити годинник з gps.


Ціни на дитячі смарт годинники з GPS трекером

Назва
Ціна
Дитячий cмарт годинник з GPS трекером G3 pink
995 грн
Купити Дитячий смарт годинник з GPS трекером K21 Black
1490 грн
Дитячий смарт годинник з GPS трекером K22 4G pink
2390 грн
Дитячий смарт годинник з GPS трекером V7K Steel green
1050 грн
Дитячий смарт годинник з GPS трекером і камерою V7K pink
987 грн


Корисні посилання

купити годинник розумний / спортивний браслет / Купити   смарт годинники для жінок / smart годинник для бігу / годинник для пірнання / smart watch для дівчинки / смарт годинники для хлопчика 10 років / купити дитячий розумні годинник з камерою / купити чоловічий фітнес браслет  

Average cost per category Дитячі смарт годинники з GPS трекером - 2318 грн
Price range: from 945 грн to 3690 грн

© Aspolo.ua 2011-2021. Всі права захищені.
Доставка по всій Україні!

Вся інформація на сайті носить довідковий характер, створена для зручності наших клієнтів і не є публічною офертою.